Професор Тетяна Чубіна бере участь у міжнародному проекті

Професор Тетяна Чубіна бере участь у міжнародному проекті

З 9 жовтня у Варшаві (Республіка Польща) розпочав свою роботу проект «Інноваційний університет та лідерство. Фаза ІІІ: інновації та відносини з оточенням», який організований Спілкою ректорів вищих навчальних закладів України та Міжнародним благодійним фондом «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства закордонних справ та Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща та під почесним патронатом Фундації польських ректорів. ЧІПБ представляє завідувач кафедри суспільних наук факультету цивільного захисту, доктор історичних наук, професор Тетяна Чубіна.
Проект триватиме з 9 жовтня по 4 листопада та передбачає курс тренінгів, стажувань та консультацій, які відбудуться у Варшавському та Ягелонському університетах.
Перший тиждень заходу пройде на базі факультету «Artes Liberales» Варшавського університету та включатиме лекції професора Єжи Вожніцкі «Зміни в системі вищої освіти в світлі праці над Законом 2.0» та професора Тараса Фіннікова «Українське законодавство про систему освіти».


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ