Науковий гурток за спеціальністю «Пожежна безпека»

Науковий гурток за спеціальністю  «Пожежна безпека»

На початку навчального року представниками кафедри пожежно-профілактичної роботи факультету пожежної безпеки ЧІПБ, в рамках діяльності наукового товариства курсантів і студентів, був створений науковий гурток здобувачів вищої освіти за спеціальністю «Пожежна безпека», в якому працюють бакалаври, магістри та ад’юнкти.
4 жовтня керівник гуртка, викладач кафедри к. т. н. Яна Змага та доцент кафедри, к. т. н. Руслан Мельник провели майстер-клас по роботі в програмному засобі SketchUp, який дозволяє візуалізувати об’єкти різного призначення: будівлі, споруди, приміщення, елементи будівельних конструкцій, інженерно-технічні системи тощо.
Курсанти за допомогою даної програми навчалися створювати і модифікувати тривимірні моделі будинків, об’єктів та інших архітектурних споруд, переконалися в її перевагах над іншими програмами, адже SketchUp зрозумілий та простий у використанні й може застосовуватись як віртуальне середовище під час вивчення навчальних дисциплін із циклів природничо-наукової підготовки, професійної та практичної підготовки майбутніх рятувальників.

Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ