Спортивна мрія – бути першою в світі

Спортивна мрія – бути першою в світі

Дарія Шаріпова, доцент кафедри спеціальної та фізичної підготовки Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, капітан с. ц. з., майстер спорту міжнародного класу, член збірної команди України, багаторазова чемпіонка України, неодноразова чемпіонка та призерка Чемпіонатів України і Кубків України, багаторазова призерка Чемпіонатів Європи, переможниця міжнародних змагань, учасниця Олімпійських ігор у Пекіні та Лондоні. Спортивна мрія у Дарії – бути першою в світі, а девіз: «Іти вперед, не зупиняючись».
Стрільбою Д. Шаріпова почала займатися в 2000 році. У 14 років вона вже виконала норматив Майстра спорту України, а в 16 років – Майстра спорту України міжнародного класу. «Було важко тренуватися, але мої результати були моїми мотиваторами. Вони не давали мені зупинятися», – повідомила Дарія.
На запитання, що відчувала, коли поїхала на Олімпійські ігри, спортсменка відповіла: «Відповідальність і гордість була, що я змогла потрапити на найсильніші та найпрестижніші змагання світу. Для мене було честю поїхати представляти свою країну».
У 2012 році, закінчивши навчання на той час в Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, Дарія залишилася працювати в рідному навчальному закладі, де поєднувала роботу з тренуваннями. Зараз чемпіонка допомагає молоді здобути спортивну славу, викладаючи на кафедрі спеціальної та фізичної підготовки ЧІПБ. 24 липня на Чемпіонаті Європи зі стрільби з малокаліберної зброї та стендової стрільби, що проходить у Баку (Азербайджанська Республіка), у складі жіночої збірної України у вправі МГ-9 (60 пострілів лежачи) – виборола золоту медаль. В особистому заліку у цій же вправі Дарії вдалося здобути срібло. 27 липня у складі жіночої збірної України виборола срібло у дисципліні 50 метрів з трьох положень.
Вітаємо нашу чемпіонку та бажаємо їй і надалі перемагати та завойовувати призові місця.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ