Допомога населенню у подоланні наслідків стихії

Допомога населенню у подоланні наслідків стихії

Працівники та курсанти Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України продовжують допомагати населенню Золотоніського та Чорнобаївського районів Черкащини у подоланні наслідків негоди. 5 липня у найбільш постраждалі від буревію населені пункти на ліквідацію наслідків стихійного лиха були направлені 22 працівника та 80 курсантів ЧІПБ.
Під час роботи були прибрані завали дерев, які заблокували дорогу для руху автотранспорту, розчищені двори місцевих жителів від повалених дерев, організована допомога у перевезенні будівельних матеріалів для найбільш постраждалих родин та інше.
Також під час роботи зведеного загону інституту психолог навчального закладу майор с. ц. з. Тетяна Лаврик надавала психологічну допомогу місцевим мешканцям.
Напевно, не існує більш відповідальної та важливішої професії, ніж професія рятувальника! Нею оволодівають люди з великою силою волі, які незважаючи ні на що, готові захистити найбільшу цінність нашої держави – її громадян, а значить саму державу Україну.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ