Арсен Іпієв виборов перше місце у подоланні 100 м смуги з перешкодами

Арсен Іпієв виборов перше місце у подоланні 100 м смуги з перешкодами

З 14 червня до 16 червня спортсмени Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України беруть участь у XXV Чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту, який відбувається у с. Новий Білоус на території спортивно-оздоровчого комплексу Управління ДСНС України у Чернігівській області.
На урочистому відкритті змагань був присутній Голова ДСНС України Микола Чечоткін, який зазначив: «Пожежно-прикладний спорт – це спорт сильних і мужніх чоловіків, який допомагає підтримувати фізичну форму наших пожежників-рятувальників під час виконання завдань за призначенням. Ми приділяємо достатньо уваги розвитку цього виду спорту і я бажаю всім учасникам змагань показати гарні результати. Успіхів вам у запеклій боротьбі».
Цього року у Чемпіонаті беруть участь 26 команд з різних регіонів країни.
У програмі змагань: підйом по штурмовій драбині у вікно 4 поверху навчальної башти, 100-метрова смуга з перешкодами, підіймання по висувній драбині на 3-й поверх навчальної башти, пожежна естафета 4 х 100 м та бойове розгортання.
В особистому заліку заслужений майстер спорту України, чемпіон світу викладач кафедри спеціальної та фізичної підготовки ЧІПБ старший лейтенант с. ц. з. Арсен Іпієв у подоланні 100 м смуги з перешкодами виборов 1 місце, у двобоєборстві – 3 місце.
Загалом після трьох видів змагань команда інституту займає 4 місце.
В. о. начальника ЧІПБ Олександр Тищенко зазначив: «Пожежно-прикладний спорт в нашому навчальному закладі є складовою частиною фахової підготовки, важливою і невід’ємною частиною навчання і виховання особового складу. Адже, служба порятунку – це, в першу чергу, готовність до виконання обов’язків в екстремальних умовах з великими фізичними навантаженнями. У нас є всі умови для підготовки справжніх чемпіонів».


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ