Студентка ЧІПБ Катерина Крижанівська здобула перемогу у конкурсі грантових проектів соціальної дії за програмою «Активні громадяни»

Студентка ЧІПБ Катерина Крижанівська здобула  перемогу у конкурсі грантових проектів  соціальної дії за програмою «Активні громадяни»

Студентка першого курсу Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України Катерина Крижанівська здобула перемогу у конкурсі грантових проектів соціальної дії за програмою «Активні громадяни».
Це програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Проект стартував в 2009 році та реалізується більше ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії. В Україні проект розрахований на розвиток серед молоді знань та навичок, які б сприяли міжкультурному діалогу та вирішенню конфліктів в масштабі всієї країни.
Нагадуємо, що Катерина з 25 до 27 січня взяла участь у семінар- практикумі по Програмі Британської Ради «Активні громадяни». У березні вона подала заявку на участь у конкурсі за цією програмою з проектом соціальної дії «Школа корисних звичок».
Реалізація проекту дає можливість дітям сформувати знання щодо основ культури ресурсозбереження, сформувати уміння узгоджувати власні дії з інтересами громади. Викладачі (вихователі) мають змогу активізувати виховний процес у дошкільних навчальних закладах, обмінюватися позитивним досвідом організації роботи з дітьми та батьками з питань ресурсозбереження, покращити матеріально-технічну базу дошкільних навчальних закладів, у співпраці з дітьми берегти електроенергію, воду, тепло на своєму робочому місці.
Вітаємо Катерину Крижанівську та її наукових керівників заступника начальника кафедри техніки та засобів цивільного захисту полковника с. ц. з. Сергія Стася та доцента кафедри психологічної діяльності в особливих умовах майора с. ц. з. Миколу Фомича із здобуттям перемоги у конкурсі.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ