Працівники та вихованці інституту взяли участь у відкритті Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну»

Працівники та вихованці інституту взяли участь у відкритті Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм  «Кобзар єднає Україну»

19 травня у Черкаській обласній філармонії відбулися урочистості з нагоди відкриття Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну».
На заході були присутні обласна та міська влада, директори державних телерадіокомпаній України, іноземні гості, працівники, курсанти та студенти Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, а також громадськість міста.
Загалом фестиваль відбуватиметься з 19 до 23 травня. За програмою його проведення передбачені творчі зустрічі, професійні майстер-класи, культурно-мистецькі заходи.
Під час фестивалю у кожній із номінацій будуть визначені найкращі телевізійні та радіопроекти, пов’язані з життям та творчістю Тараса Шевченка, а також – усі теле- та радіопрограми, що стосуються теми об’єднання України, пропагування національної ідеї, європейських цінностей.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ