Підсумки конкурсів «На кращу монографію», «На кращий виставковий науковий експонат»

Підсумки конкурсів  «На кращу монографію», «На кращий виставковий науковий експонат»

Згідно з підсумками конкурсів «На кращу монографію», «На кращий виставковий науковий експонат» інституту та з метою підвищення ефективності наукової діяльності серед науково-педагогічних та наукових працівників, розвитку науково-дослідної бази, вдосконалення виставкової діяльності, виявлення та заохочення найбільш талановитих і перспективних авторів кращих монографій та виставкових наукових експонатів в інституті у 2017 році було проведено конкурси «На кращу монографію» та «На кращий виставковий науковий експонат».
Згідно з підсумками конкурсу «На кращу монографію» (з природничих наук) дипломом І ступеня нагороджено авторський колектив у складі: Магльованої Тетяни В’ячеславівни, Нижника Тараса Юрійовича, Жартовського Сергія Володимировича (монографія «Екологічні аспекти використання гуанідинових полімерів в умовах надзвичайних ситуацій»).
Дипломом ІІ ступеня нагороджено:
– авторський колектив у складі: Щіпця Станіслава Дмитровича, Поздєєва Сергія Валерійовича, Тищенка Євгена Олександровича, Словінського Віталія Казимировича (монографія «Експериментальна оцінка вогнестійкості несучих стін»);
– авторський колектив у складі: Нуянзіна Віталія Михайловича, Тищенка Олександра Михайловича, Поздєєва Сергія Валерійовича, Швиденка Андрія Валерійовича, Журбинського Дмитра Анатолійовича, Нуянзіна Олександра Михайловича (монографія «Зміна вогнестійкості залізобетонних колон під дією кліматичних факторів»).
Дипломом ІІІ ступеня нагороджено:
– авторський колектив у складі: Швиденка Андрія Валерійовича, Бужина Олексія Андрійовича (монографія «Забезпечення промислової та цивільної безпеки в Україні та світі: управління, технології, моделі»).
– авторський колектив у складі: Григор’яна Миколи Борисовича, Круковського Павла Григоровича, Новака Сергія Вікторовича (монографія «Области применения стандартизованных методов определения огнезащитной способности огнезащитных покрытий металлических конструкций»).
За перемогу в Конкурсі на кращу монографію (з суспільних наук) дипломом І ступеня нагороджено Кибальну Нелю Анатоліївну (монографія «Теорія і практика виховання професійної відповідальності майбутніх фахівців цивільного захисту»).
Згідно з підсумками Конкурсу на кращий виставковий науковий експонат дипломом І ступеня нагороджено авторський колектив у складі: Колеснікова Дениса Валерійовича, Стася Сергія Васильовича (експериментальна установка «Експериментальний стенд дослідження гідродинаміки потоків зі змінною за довжиною масою»).
Дипломом ІІ ступеня нагороджено авторський колектив у складі: Мирошника Олега Миколайовича, Землянського Олега Миколайовича (експериментальна установка «Мобільний генератор піни високої кратності»).
Дипломом ІІІ ступеня нагороджено авторський колектив у складі: Касярума Сергія Олеговича, Землянського Олега Миколайовича (макет «Автоматизована система моніторингу стану газобалонного обладнання з можливістю автоматичного припинення подачі горючої суміші»).
Вітаємо усіх переможців, бажаємо нових наукових здобутків!


ННВВ, відділ зв’язків з ЗМІ та РГ