Делегація ЧІПБ взяла участь у Форумі ректорів вищих навчальних закладів України та Республіки Польщі

Делегація ЧІПБ взяла участь у Форумі ректорів вищих навчальних закладів України та Республіки Польщі

 6 – 7 квітня у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», (м. Київ) делегація інституту у складі: в. о. начальника інституту Олександра Тищенка та завідувача кафедри суспільних наук  Тетяни Чубіної взяла участь у Форумі ректорів вищих навчальних закладів України та Республіки Польщі.

Розпочалася робота Форуму із спільного засідання Конференції ректорів технічних університетів Республіки Польща та Асоціації ректорів вищих технічних навчальних закладів України «Проривні проекти міжнародного співробітництва технічних університетів України і Республіки Польща в науці, технологіях і інноватиці: університетський супутник, авіакосмічні технології, кібербезпека та фізична ядерна безпека, чиста вода, відновлювальна енергетика». Для очільників технічних вишів обох країн було проведено презентації найбільш цікавих і перспективних для розвитку або налагодження співпраці проектів.

Подальші засідання відбулися у форматі тематичних круглих столів, присвячених важливим для університетів обох країн напрямам їх діяльності: «Подвійні дипломи – співпраця вищих технічних навчальних закладів України та Польщі в галузі освіти»; «Міжнародна та зовнішньоекономічна діяльність, як фактор інтернаціоналізації сучасного європейського технічного університету лідерського типу»; «Європейська акредитація інженерної освіти, а також Європейська сертифікація інженерів, рейтингування навчальних програм»; «Можливості програми ЄС ERASMUS+ для університетів України та Республіки Польщі – добрий старт для розбудови довготривалого співробітництва»; «Європейське мережування стартап-шкіл та формування спільних інноваційних середовищ»; «Юридична наука на міждисциплінарних перетинах з вищою технічною освітою».

Світлана Ігревська