Представники ЧІПБ взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Пожежна безпека»

Представники ЧІПБ взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з  навчальної дисципліни «Пожежна безпека»

З 29 до 30 березня у Національному університеті цивільного захисту України (м. Харків) представники ЧІПБ взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Пожежна безпека».

У заході брали участь 50 студентів і курсантів навчальних закладів з різних регіонів України. Під час олімпіади молоді інтелектуали виконували практичні та тестові завдання.

До складу оргкомітету та членів журі Всеукраїнської олімпіади були запрошенні начальник кафедри пожежної профілактики інституту Оксана Кириченко  та  заступник начальника  кафедри полковник с. ц. з.  Лариса Хаткова.

За результатами олімпіади курсант 4 курсу Андрій Дулгеров виборов  3 місце, курсант 3 курсу Іван Ріпчанський зайняв 4 місце, курсант 3 курсу Олег Смовженко отримав нагороду за оригінальне розв’язання задач.

 Вітаємо наших курсантів  з перемогою і бажаємо їм творчої наснаги та успішного подолання нових наукових вершин.


Кафедра пожежно-профілактичної роботи