Участь у педагогічному тренінгу

Участь у педагогічному тренінгу

14 березня завідувач кафедри іноземних мов Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України Юлія Ненько та викладач цієї ж кафедри Оксана Іващенко взяли участь у педагогічному тренінгу на тему: «Активне навчання: від практики до теорії». Захід відбувся у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності за підтримки Британської Ради в Україні в рамках міжнародного проекту «Інтернаціоналізація вищої освіти».

Тренінг був спрямований на розвиток комунікативних навичок, необхідних для педагогічного лідерства та успішного викладання з урахуванням кращого досвіду фахівців з Великобританії. Захід провели досвідчені британські тренери – Роберто Наполлі та Сабріна Пома.

Критерії відбору учасників тренінгового семінару були доволі високими: володіння англійською мовою на рівні B2 або вище, досвід науково-педагогічної роботи, наявність досвіду міжнародної наукової комунікації (участь у міжнародних проектах, міжнародних наукових конференціях та наукові публікації у міжнародних виданнях).


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ