Міжнародний диплом

Міжнародний диплом

ЧІПБ був представлений кафедрою пожежно-профілактичної роботи в особі завідувача кафедрою, доктора технічних наук Оксани Кириченко на Міжнародній конференції та на Міжнародному Конгресі інновацій у технічній галузі – механічній інженерії (Болгарія). Ця важлива подія поєднала потужну науково-практичну програму, спеціалізовані виставки, численні презентації обладнання, створюючи міжнародну платформу для обміну досвідом та підвищення кваліфікації спеціалістів даної галузі.

За ініціативи Науково-технічного союзу механічної інженерії Болгарії доктору технічних наук О. Кириченко було вручено Міжнародний диплом та відзначено ваговий особистий внесок в технічній галузі відповідного напрямку. Це вже другий отриманий диплом відповідного напрямку за постійну професійну та активну участь в даних заходах.

Технічна інженерія стала центральним напрямом роботи Конгресу та Конференції, що зумовлено багатьма проблемними питаннями, які постають перед міжнародною науковою спільнотою та потребують фахового підґрунтя для підготовки професійних кадрів.

О. Кириченко