До ЧІПБ прибули польські науковці

До ЧІПБ прибули польські науковці

Сьогодні до Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України із робочим візитом прибула делегація Технологічного університету Ченстохова (Республіка Польща): декан Факультету технології виробництва і технології матеріалів Марцин Кнапіньскі, професор, директор Інституту переробки пластмаси і техніки безпеки Генрік Дия та начальник Кафедри  промислових печей і охорони навколишнього середовища Генрік Радомяк.

Під час візиту до ЧІПБ для іноземних науковців була проведена ознайомча екскурсія територією навчального закладу. Їм продемонстрували навчально-матеріальну базу інституту та сучасно оснащені аудиторії. Іноземні делегати високо оцінили умови, створені в ВНЗ для його вихованців.

Під час зустрічі з очільником вузу Олександром Тищенком були обговорені можливі напрями співпраці як в науковій, так і в практичній діяльності.

Зазначимо, що завтра, 2 грудня, польські гості візьмуть участь у роботі Міжнародного круглого стілу «Україно-польська освіта і наука: сучасний стан та перспективи розвитку».


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ