Екскурсійна поїздка до столиці українського козацтва – м. Чигирина

Екскурсійна поїздка до столиці українського козацтва – м. Чигирина

Минулий день був досить насичений для наших польських колег спортивними та творчими заходами. Нагадаємо, вчора, 28 червня, вони встигли не лише пограти у футбол та волейбол, показати вправність з бігу, а й презентували власну країну і поближче пізнали Україну.
Сьогодні, 29 червня, вже познайомившись із низкою наших традицій, гості із Головної школи пожежної служби Республіки Польщі, вирушили у екскурсійну подорож до столиці українського козацтва – м. Чигирина.
Протягом подорожі була унікальна можливість відвідати наступні пам’ятки історії: національний історико-культурний заповідник «Чигирин», резиденцію і музей Б. Хмельницького, пам’ятку ландшафту національного значення «Замкова гора», архітектурну пам’ятку «Фортеця (бастіон Дорошенка)» та «Одинцівський млин», збудований у 1906 році.
Також цього дня відвідали комплекс Зерноленд, де кожен зміг знайти собі майстер-клас за інтересом: переробка зерна в борошно за допомогою жорен, ручних та механічних млинків; випікання козацьких коржів; виготовлення паперу; стрільба з лука; ліплення посуду та фігурок за допомогою гончарного кола; виготовлення ляльки-мотанки; ходіння на ходулях; лабіринтові розваги; квест на Семидубову гору.
Враженнями обмінювались емоційно за обідом – козацькою кашею на природі. Незважаючи на сильну зливу, позитивні емоції переповнювали усіх учасників українсько-польського літнього табору.