В інституті відбулися заходи до Дня Конституції України

В інституті відбулися заходи до Дня Конституції України

24 червня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся виконуючий обов’язки начальника інституту Олександр Тищенко, який зазначив: «Конституція – це головний оберіг державності та демократії України. Її найвища юридична сила, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу».

За високий професіоналізм, досягнення вагомих показників у службовій діяльності, сумлінне виконання обов’язків та з нагоди відзначення 20-ї річниці Конституції України працівники ЧІПБ отримали нагороди від Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Черкаської обласної державної адміністрації та Черкаської обласної ради.

Відзначили у цей день і ветеранів навчального закладу, яким вручили почесні грамоти та подяки Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту.

Також під час урочистостей  було оголошено святкові накази  “Про заохочення особового складу” і “Про присвоєння чергових спеціальних звань начальницького складу”, згідно з якими ряд працівників та курсантів отримали грамоти, а сімом офіцерам присвоїли чергові спеціальні звання.

Під час заходу хвилиною мовчання було вшановано пам’ять Героїв – учасників бойових дій на сході України – серед яких випускники навчального закладу Олексій Панченко та Ігор Бойко.


Відділ зв’язків  з засобами масової інформації та роботи з громадськістю