Курсанти інституту відвідали обласну виставку пожежно-рятувальної справи

Курсанти інституту відвідали обласну виставку пожежно-рятувальної справи

28 квітня курсанти 24 навчального взводу факультету оперативно-рятувальних сил Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України разом із викладачем-наставником викладачем кафедри спеціальної та фізичної підготовки підполковником служби цивільного захисту Сергієм Ведулою відвідали пожежно-технічну виставку-музей Управління ДСНС у Черкаській області. Екскурсія дозволила вихованцям навчального закладу поринути в історичне минуле нашого міста та ознайомитися із діяльністю сучасної служби цивільного захисту.

Під час екскурсії велика увага приділялася стендам та експонатам Чорнобильської тематики. До 30-х роковин аварії на ЧАЕС завідувач виставки Тимофій Андрійчук розповів курсантам про мужніх ліквідаторів, які в умовах смертельної небезпеки, не задумуючись, стали на захист своєї Вітчизни.

У залах виставки, загальною площею 300 м2,  увазі відвідувачів запропоновано багато матеріалів, що висвітлюють історію розвитку та сучасний стан пожежної охорони Черкащини та країни.

Експозиції музею також знайомлять гостей із пожежно-профілактичними заходами, що здійснюються на об’єктах народного господарства та житловому секторі, бойовими та трудовими буднями, наявною технікою та засобами зв’язку, системами сповіщення та гасіння пожеж.


         Сектор зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю