Нагородження переможців Турніру з міні-футболу серед школярів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл м. Черкаси, присвяченого пам’яті Героїв Чорнобиля

Нагородження переможців Турніру з міні-футболу серед школярів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл м. Черкаси, присвяченого пам’яті Героїв Чорнобиля

Сьогодні, 26 квітня, в ЧІПБ керівництво та гості інституту привітали і нагородили переможців та призерів Турніру з міні-футболу серед школярів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл м. Черкаси, присвяченого пам’яті Героїв Чорнобиля.

Турнір проводився за ініціативи представників навчального закладу та підтримки Управління сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради і Асоціації міні-футболу Черкаської області. Цей захід був започаткований та за словами організаторів стане традиційним, як символ збереження вічної пам’яті про страшні події тієї катастрофи та героїв-пожежних, що врятували світ від страшного лиха.

Участь у змаганнях взяли 12 команд, які випробовували свої сили на полі зі штучним покриттям спортивного комплексу європейського зразка ЧІПБ.

У підсумку турніру кращою стала збірна команда Черкаської загальноосвітньої школи I-III ступенів №24, другими стали спортсмени Черкаської загальноосвітньої школи I-III ступенів №8, третє місце отримали представники Черкаської загальноосвітньої школи I-III ступенів №5.

Також під час змагань було обрано кращих гравців:

–         кращим бомбардиром став учень Черкаської загальноосвітньої школи I-III ступенів №24 Дмитро Дзюба;

–         кращим захисником було обрано учня Черкаської загальноосвітньої школи I-III ступенів №24 Назара Хамка;

–         кращим гравцем турніру став спортсмен Черкаської загальноосвітньої школи I-III ступенів №8 Артем Бондаренко;

–         кращий воротар турніру – учень Черкаської загальноосвітньої школи I-III ступенів №5 Богдан Ковальчук.


 

Сектор зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю