Участь у роботі XI Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених, курсантів та студентів «Проблеми та перспективи розвитку системи безпеки життєдіяльності»

24 березня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулася XI Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених, курсантів та студентів «Проблеми та перспективи розвитку системи безпеки життєдіяльності». Участь у конференції взяли 110 молодих учених, а також понад 25 науково-педагогічних працівників з України, Польщі та Білорусії.

Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України представляла делегація у складі: наукового співробітника відділу науково-дослідної роботи капітана служби цивільного захисту Миколи Пелипенка, курсанта IV курсу факультету оперативно-рятувальних сил Євгена Хандуся, курсанта II курсу факультету оперативно-рятувальних сил Руслана Торговця та курсанта I курсу факультету пожежної безпеки Анни Черняк.

Результати свого дослідження на пленарному засіданні представляв курсант Руслан Торговець (науковий керівник – доцент кафедри пожежно-профілактичної роботи факультету пожежної безпеки Мельник Р. П.).

Під час перебування у Львові учасники делегації мали можливість оглянути архітектурні пам’ятки центру міста, а також відвідати екскурсію університетом і ознайомитися з його матеріально-технічною базою та навчально-виховним процесом.


ВНДР