ДРУГИЙ КОНКУРС ВИНАХІДНИЦЬКИХ І РАЦІОНАЛІЗАТОРСЬКИХ ПРОЕКТІВ І РОБІТ У СФЕРІ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ, ПОЖЕЖНОЇ ТА ТЕХНОГЕННОЇ БЕЗПЕКИ

Український науково-дослідний інститут цивільного захисту відповідно до Окремого доручення ДСНС України від 17.03.2015 № В-96 оголошує другий Конкурс винахідницьких та раціоналізаторських проектів у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.

До участі у Конкурсі запрошуються усі винахідники і раціоналізатори територіальних органів ДСНС України, вищих навчальних закладів, аварійно-рятувальних формувань Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, інших підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління ДСНС України, а також усі бажаючі громадяни України. Крім того, до участі у Конкурсі запрошуються наукові працівники науково-дослідних установ та вищих навчальних закладів.

Конкурс проводиться в двох номінаціях:

1. Удосконалення засобів цивільного та протипожежного захисту (винахідницькі і раціоналізаторські роботи).

2. Новітні технології, засоби цивільного та протипожежного захисту (науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи).

Заявки на участь у Конкурсі винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки разом з описами проектів і робіт необхідно подати до 10 червня 2015 року у відділ науково-дослідної роботи.

Умови проведення Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт та інша інформація про Конкурс наведена у Положенні про Конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки, затвердженому наказом УкрНДІЦЗ від 26.05.2014 № 37 (розміщений на веб-сайті УкрНДІЦЗ http://www.undicz.mns.gov.ua).

Детальна інформація щодо організації і проведення Конкурсу буде розміщена на сайті Інституту.

                                                                                              ВНДР